První prázdninový týden nově „tábor“ i pro 3-6leté děti

První prázdninový týden nabízíme rodičům dětí ve věku 3-6 let možnost umístit děti na celodenním programu v OS Leonardo. „Příměstský tábor“ bude pořádán formou dopoledních tvořivých dílen a odpoledních výletů. Nese název LETEM SVĚTEM, neboť každý den bude inspirován zcela jiným kulturním prostředím.
V pondělí 1.7. se vydáme do Afriky, budeme tvořit keramiku z autentických materiálu a hrát hry afrických dětí. V úterý 2.7. se při tvorbě inspirujeme šperky starověkého Egypta, odpoledne strávíme opět na výletě. Ve středu 3.7. se přeneseme do Ameriky, abychom si vytvořili po indiánsky tričko a zahráli si jejich tradiční hry. Poslední čtvrteční den 4.7. se staneme v Itálii slavnými umělci, naučíme se malovat či rámovat, a nebude chybět ani výlet a hry.
Zájemci, hlaste se již nyní na info@leonardos.cz, možnost účasti na jednotlivých dnech nebo na celý týden. Cena za 1 den je 330,- Kč a zahrnuje také oběd a veškerý materiál k tvorbě. Při účasti na všech 4 dnech zvýhodněná cena 1180,- Kč celkem. Na děti se těší lektorka Monča.

Rozvrh od 6.9.2021
Rozvrh 2021/22 - 1. pololetí
(Aktualizováno 20.10.2021)