Příměstské tábory organizované Leonardem – léto 2020

Vážení rodiče,

vzhledem k množícím se dotazům ohledně letních příměstských táborů sdělujeme, že nejsme schopni systémově pochopit a ani odhadnout budoucí rozhodnutí příslušných odpovědných orgánů.

Médii a weby jednotlivých ministerstev v poslední době proběhlo velké množství informací : možné povolení zotavovacích akcí již v červnu, možné nepovolení táborů v červenci (informace, která byla vydána současně) , náhlé informace o možnosti vycestování – zatímco stále ještě není konec nouzového stavu atd.

Na druhou stranu chápeme, že se snažíte reagovat na vámi dostupné sdělované informace, které jsou postupně zveřejňovány.

Pokud nám to příslušné orgány povolí, budeme se snažit uskutečnit všechny plánované tábory.

Naopak – pokud dojde k zákazu letních pobytových táborů a k dalším úpravám počtu dětí v kolektivech, jsme připraveni na toto reagovat, nasadit všechny naše pracovníky a zmenšit počty dětí ve skupinkách, oddělit jim prostory i hygienické zázemí (a i jinak dodržet vládní nařízení) a se staršími realizovat navíc příměstské „putovní přírodní“ tábory a soustředění.

Pro naše rozhodnutí však potřebujeme trochu více relevantních informací, než v současnosti máme k dispozici. V příštím týdnu očekáváme další informace z MŠMT, MZČR.

Děkujeme za Vaši trpělivost a doufáme, že léto proběhne ke spokojenosti všech a bez dalších zdravotních komplikací.

Divadelní kalendář 2022
Rozvrh 2022/2023

Rozvrh pro školní rok 2022/2023 se připravuje.


(Aktualizováno 23.7.2022)