Doučování a přípravy na přijímací zkoušky

DOUČOVÁNÍ

Máte doma školáčka, který je ve škole je v nějakém předmětu slabší? Potřeboval by danou oblast více vysvětlit a procvičit?

Nabízíme doučování předmětů 1. a 2. stupně ZŠ:

  • český jazyk
  • anglický jazyk
  • matematika
  • vlastivěda/dějepis

S trpělivostí a vstřícným přístupem se budeme snažit, aby se vaše dítě v dané oblasti vylepšilo.

PŘÍPRAVY NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY NA VÍCELETÁ GYMNÁZIA A STŘEDNÍ ŠKOLY

Nabízíme komplexní přípravu na přijímací testy z českého jazyka, matematiky a všeobecného přehledu.

Pracujeme pouze s řádně zakoupenými testy, vytváříme i testy na jednotlivé části učiva, které po analýze dítěte zaznamenáme jako slabé.

V LETOŠNÍM ŠKOLNÍM ROCE 2016/2017 MĚLA NAŠE PŘÍPRAVKA 100% ÚSPĚŠNOST PŘI PŘIJÍMAČKÁCH NA VÍCELETÁ GYMNÁZIA A STŘEDNÍ ŠKOLY. VŠECHNY DĚTI NÁMI PŘIPRAVOVANÉ SE NA ŠKOLY DOSTALY.

GRATULUJEME!

Vyučující:

Český jazyk a všeobecný přehled: D.Foffová

Matematika: A.Motlíková

Pro bližší informace nám napište: info@leonardos.cz.

PRO ŠKOLNÍ ROK 2017/2018 MÁME VŠECHNY TERMÍNY OBSAZENY (bohužel už i nedělní podvečery), PRO PŘÍPADNÉ DOUČOVÁNÍ LZE DOTAZOVAT AŽ PO DUBNOVÝCH PŘIJÍMAČKÁCH.

 

V LETOŠNÍM ŠKOLNÍM ROCE 2017/2018 MĚLA NAŠE PŘÍPRAVKA OPĚT VYSOKOU ÚSPĚŠNOST PŘI PŘIJÍMAČKÁCH NA VÍCELETÁ GYMNÁZIA A STŘEDNÍ ŠKOLY. KROM JEDNOHO SE VŠECHNY DĚTI NÁMI PŘIPRAVOVANÉ NA ŠKOLY DOSTALY.

POKUD MÁTE ZÁJEM O PŘÍPRAVKY NA ŠKOLNÍ ROK 2018/2019, PIŠTE JIŽ NYNÍ. POUZE ZÁVAZNĚ, PŘÍPRAVKY Z ČJ BUDOU PROBÍHAT POUZE V ČASE MEZI 13-15 (PO-ČT), 13-14 (PÁ). TERMÍNY PRO MATEMATIKU JEŠTĚ UPŘESNÍME, ANGLIČTINA – INFORMACE PODÁVÁME NA E-MAILU.