Sportovní kroužky

zápis do kroužků on-line na https://leonardos.iddm.cz

 


Nabídku pro děti MŠ připravujeme…

ROZTLESKÁVAČKY Green Angels

KDY: pondělí 17.20 – 18.20

PRO: děti 1.-5.tř.ZŠ, případně předškolačky

  • sportovní/taneční/gymnastické zkušenosti výhodou

LEKTOR: Kristýna Lokvencová


VYUŽIJTE PŘÍSPĚVEK NA CVIČENÍ V HODNOTĚ AŽ 1000 KČ OD VZP!

Na podzim roku 2017 vstoupil Český atletický svaz se svým projektem “Atletických přípravek a školek” do osmého ročníku. Cílem programu je nabídnout rodičům a jejich dětem novou volnočasovou aktivitu v podobě pravidelných atletických kroužků a zároveň podpořit sportovní přípravu nejmladších dětí v oddílech a klubech. Hlavní cílovou skupinou jsou děti ve věku 5 – 11 let.

Naše Atletická školka Leonardo pracuje již sedmým rokem, naše lekorka je profesí pedagog TV či se dlouhodobě věnuje sportovní lektorské činnosti. Neustále se vzdělává a dochází na semináře, hlásí děti na soutěže – v kterých se umisťují ve svých kategoriích na pěkných místech (viz.naše titulní strana webu).

Nejde o to, aby se z takto malých dětí stávali „profesionálové“. Naopak – služba je určena rodičům, kteří hledají pro své ratolesti kroužek zaměřený na všestrannou pohybovou aktivitu, atletika v začátcích nenutí děti ke specializaci. Běh, skok, hod, to jsou pohybové aktivity, které jsou základem nejen pro jednotlivé disciplíny v atletice, ale i v jiných sportech. Zavedením školek získáme budoucí atletické nadšence. Ať už u atletiky zůstanou nebo se jí budou věnovat pouze rekreačně, my jim ukážeme přirozenou cestu ke sportu. A tím doufám i předejdeme tomu, aby se jejich další kroky v pozdějším problematickém věku ubíraly špatným směrem.

Bližší informace o projektu Atletika pro děti najdete na http://www.atletikaprodeti.cz/


Výuka pro škol.rok 2020/2021 probíhá 7.9.2020 – 20.6.2021. Zápis on-line na https://leonardos.iddm.cz. Kurzovné se platí pololetně. Počet dětí v kroužku obvykle 6-10.

Bližší informace na info@leonardos.cz.

KDE: Atletická školka – tělocvična MŠ Dolní Měcholupy, ulice Ke Školce

Roztleskávačky – CVČ Leonardo, Kutnohorská 10/55, Dolní Měcholupy

Rozvrh CVČ Leonardo od 25. května 2020
Program KC Leonardo na 2. pololetí 2019 / 2020