Reference


Dobrý den,
koncem prosince se budeme s rodinou stěhovat.
Chtěla bych Vám tímto moc poděkovat za vaši práci.
Velice si vážím toho co pro nás všechny děláte a díky vám jsem si mohla svou mateřskou „dovolenou“ zpříjemnit o kroužky, které bavily nejen dceru ale i mne. Díky vám jsem si našla v Měcholupech přátele a vlastně i díky vám budu Měcholupy se slzou v oku opouštět.
Takže ještě jednou DÍKY, JSTE SKVĚLÝ!!!

 Děkujeme za vše, paní učitelko. To, co s dětmi děláte a co jste jim v průběhu školního roku daly…….to je prostě….ani nemám slov. Když vidím moji dceru, s jakým nadšením doma hraje na kytaru a s jakou vážností v sobotu vystupovala a jak Vás miluje a má Vás vzorem…mám slzy v očích, když to píšu. Moc Vám děkuji, z celého srdce a všem dětem přeji tak úžasnou paní učitelku jako jste VY.

Les duchů byl super!!! Všem pořadatelům velké díky.

Novinky.cz a článek Leonardo chystá pohádkovou noc  Čtěte zde.

Na jogu chodi moje 14ti leta dcera a nemuze si ji vynachvalit,casto ji bolela hlava a ted po dvou hodinach prisla naprosto nadsena a na bolest hlavy si nestezuje

Dobrý den, ráda bych poděkovala všem lektorkám za profes.připravenou výtvarnou dílnu-rámečkování(9.3.). Zúčastnila jsem se s dcerou poprvé a obě jsme si to moc užily. Děkujeme Sovová

Děkuji lektorům EDITĚ a MONICE za nezapomenutelný zážitek ze spací noci. Terezka o něm neustále mluví. Lenka B.

Všem organizátorům akce Les duchů bychom s dětmi moc rády poděkovaly,bylo to moc prima,jak osvícení stezky lesem,tak úžasné kostýmy,snad i mlhu jste si objednali:-)a vůbec celá akce byla báječná,děti byly nadšené!!!Díky za vaše nadšení do práce s dětmi!!!

Moc Vás zdravím, paní učitelko. Moc děkuji za zprávy, v pátek očekávejte naši princeznu. Moc děkuji za vše, co děláte pro naše děti, jste úžasná a nelze ani napsat, jak moc jsem šťastná, že naše dcerka navštěvuje Leonku, děkuji.

Krásný a pohodový týden.


 

Rozvrh 2022 / 2023
Rozvrh na 1.pololetí 2022 / 2023

(Aktualizováno 14.12.2022)
Partnerství s Cambridge
Leonardo se stalo partnerem Cambridge English Assesment
Partnerství s Cambridge