První prázdninový týden tvoříme, tančíme a sportujeme!

První prázdninový týden nabízíme školním dětem „příměstský tábor“ pořádaný formou dopoledních tvořivých dílen a odpoledních tanečně sportovních aktivit. Nese název LETEM SVĚTEM, neboť každý den bude inspirován zcela jiným kulturním prostředím.
V pondělí 1.7. se vydáme do Afriky, budeme tvořit keramiku z autentických materiálu a tančit rituální tance i hrát hry afrických dětí. V úterý 2.7. se při tvorbě inspirujeme šperky starověkého Egypta, budeme se učit tance břišní i se svíčkami a další zajímavé figury a sportovní prvky. Ve středu 3.7. se přeneseme do Ameriky, abychom si vytvořili po indiánsky tričko a zatančili si třeba jazz. Poslední čtvrteční den 4.7. se dopoledne staneme v Itálii slavnými umělci, naučíme se malovat portrét či rámovat, odpoledne se pak přesunume do současné doby a zatančíme si v rytmu moderní italské hudby.
Zájemci, hlaste se již nyní na info@leonardos.cz. Cena za 1 den je 330,- Kč a zahrnuje také oběd a veškerý materiál k tvorbě. Při účasti na všech 4 dnech zvýhodněná cena 1180,- Kč celkem.

Rozvrh 2022 / 2023
Rozvrh na 1.pololetí 2022 / 2023

(Aktualizováno 14.12.2022)
Partnerství s Cambridge
Leonardo se stalo partnerem Cambridge English Assesment
Partnerství s Cambridge