Prodej obrazů z výstavy zahájen

Výstava Cesty vody 6.6. – 31. 8. 2020

Umělecké ztvárnění vodních cest formou malby, fotografie a plastiky.

Výstava vznikla na základě spolupráce dvou neziskových organizací z obou břehů Vltavy Societá Dante Alighieri a Leonardo z. s. a spojila je do společného projektu Cesty vody.

Výtvarná díla pocházejí z palety a fotoaparátů amatérských umělců, kteří navštěvují Centrum volného času Leonardo, z. s. v pražské městské části Dolní Měcholupy a Societá Dante Alighieri na Praze 7.

Kudy teče voda v Praze? Kromě velkých toků Vltavy a Berounky bychom tu našli na 100 potoků, jejichž celková délka je 357 km! Na ty velké potoky, jako je Botič, Dalejský, Kunratický, Litovicko-Šárecký, Lipanský, Rokytka a Říčanka připadá 142 km a na menší potoky a potůčky pak 215 km!

Při procházkách pražskými vodními meandry tak narazíme na nečekaně dechberoucí přírodní úkazy. O jejich ztvárnění se svojí vlastní představivostí pokusilo na 30 umělců ve věku 13-70 let, jejichž díla si nyní prohlížíte.

Pokud vás zaujme některé z výtvarných děl a rádi byste si ho zakoupili, vězte, že je to možné a velmi jednoduché.

Kontaktujte paní Moniku Hofmannovou na emailu info@leonardos.cz anebo se s ní spojte na tel. čísle: 735 042 421. Monika vám sdělí cenu vašeho vybraného díla a domluvíte se na osobním předání. Pro jednoduchou domluvu je dobré vědět jméno autora a číslo díla, které najdete na cedulce u obrazu anebo jej jednoduše vyfoťte a pošlete obrázek emailem.

 

Přejeme všem návštěvníkům příjemné zážitky z výstavy i z pohledu na Prahu.

Rozvrh 2022 / 2023
Rozvrh na 1.pololetí 2022 / 2023

(Aktualizováno 14.12.2022)
Partnerství s Cambridge
Leonardo se stalo partnerem Cambridge English Assesment
Partnerství s Cambridge